Ładowanie...

Oferta

Strona główna / Oferta - bramy garażowe / Bramy Garażowe Segmentowe

Bramy Garażowe Segmentowe

Bramy garażowe segmentowe to połączenie niezwykłej funkcjonalności i najwyższej estetyki wykończenia.

Bramy segmentowe to najnowocześniejsze rozwiązania jeśli chodzi o bramy garażowe. Oprócz zachowania najwyższej estetyki wykończenia powinny charakteryzować się funkcjonalnością. Szczególnie ważne są trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. 

Konstrukcja bramy składa się z ocieplonych paneli segmentowych, które zwijają się pionowo pod strop, dzięki czemu uzyskujemy pełne światło wjazdu do garażu, oszczędzając miejsce zarówno w środku jak i przed budynkiem. Za izolację odpowiada tutaj budowa płaszcza bramy na którą składają się panele segmentowe wypełnione pianką bezfreonową oraz elastyczne uszczelki odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. 

Aby brama była stabilna konstrukcyjnie do jej montażu wykorzystujemy najlepszej jakości prowadnice o grubości stali 1,5mm, które zadbają o sztywność i trwałość konstrukcji. 

Sterowanie bramy może odbywać się ręcznie za pomocą wygodnej rączki, jak i automatycznie za pomocą pilota. Szeroki wybór producentów napędów umożliwi dobór odpowiedniego automatu, a nawet rozszerzenie funkcjonalności do obsługi z poziomu aplikacji w telefonie. 

Oprócz doskonałej funkcjonalności bramy segmentowe charakteryzuje nowoczesny design, dzięki czemu możemy dopasować wygląd bramy do estetyki naszego budynku. W ofercie posiadamy 4 rodzaje przetłoczeń paneli oraz liczne ozdobne aplikacje. 

W zależności od oczekiwań klienta brama segmentowa może zostać wyposażona dodatkowo w drzwi serwisowe, panele przeszklone lub wentylacyjne, okienka czy dodatkowe zamki. 

W zależności od tego jakie mamy dostępne nadproże dobieramy odpowiedni mechanizm sprężyn naciągowych. Minimum nadproża, aby móc zamontować bramę segmentową to 15cm. W momencie kiedy nie mamy tyle wolnego miejsca, aby stworzyć przestrzeń do montażu prowadnic, bramę zamawiamy z ramą renowacyjną, która stworzy nam odpowiednią przestrzeń do montażu bramy segmentowej garażowej. 

Wszystkie bramy produkujemy na indywidualne zamówienie pod wymiar

Bramy standardowe produkowane są z paneli segmentowych o grubości 40mm, natomiast możemy zastosować cieplejsze rozwiązania i zwiększyć termoizolacyjność bramy poprzez zastosowanie paneli 60mm. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz dokonamy wyceny.

W Lubartowie i okolicach oferujemy możliwość pomiaru i montażu bram garażowych. 

Obsługa

 • ręczna 
 • automatyczna ( napędy marki Somfy, Came, Beninca czy Sommer) 

Prowadzenie

 • standard
 • niski przód 
 • niski tył
 • sprężyny naciągowe 

Struktury i kolory

Dostępne struktury: 

 • gładki RAL 
 • woodgrain 
 • micro 

Dostępne kolory podstawowe: 

 • złoty dąb 
 • orzech 
 • antracyt 
 • winchester 
 • mahoń
 • dąb bagienny 

Oprócz wyżej wymienionych kolorów mamy do wyboru około 200 oklein dekoracyjnych. 


Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

OKNA PLASTIKOWE GEALAN PROFIL OSMOSE - GWARANCJA TRWAŁOŚCI

OKNA PLASTIKOWE GEALAN PROFIL OSMOSE - GWARANCJA TRWAŁOŚCI

Okna plastikowe zapewniają doskonałą izolację cieplną, są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz dbają o bezpieczeństwo Twoic...

Zobacz więcej
Drzwi Wewnętrzne Erkado

Drzwi Wewnętrzne Erkado

Drzwi wewnętrzne stanowią ważny aspekt wyposażenia wnętrz. To one jako pierwsze zwrócą uwagę naszych gości. W Erkado drzwi wiedzą jak ważne jest nowoc...

Zobacz więcej
Drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd

Drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd

Zastosowanie stalowych drzwi zewnętrznych z odpowiednim wyposażeniem to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa przy zachowaniu doskonałej izolacyjności ...

Zobacz więcej
Bramy Garażowe Segmentowe

Bramy Garażowe Segmentowe

Bramy garażowe segmentowe otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu oszczędzamy ilość wolnego miejsca zarówno w garażu, jak i na zewnątrz budynku.

Zobacz więcej
Parapety wewnętrzne PCV

Parapety wewnętrzne PCV

PVC od wielu lat jest wykorzystywany do produkcji parapetów. Jest to materiał odporny na wilgoć i temperaturę.

Zobacz więcej
Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe możemy zamontować na każdy rodzaj okna. Ich główną zaletą jest doskonałe krycie, dzięki zastosowaniu materiałów odpowiedniej gęstoś...

Zobacz więcej
Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana

Siatka moskitier zwijana jest za pomocą mechanizmu sprężynowego i uchwytu zamontowanego na listwie w dolnej części siatki.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą