Ładowanie...

Oferta

Strona główna / Oferta - drzwi wewnętrzne / Drzwi Wewnętrzne Intenso Doors

Drzwi Wewnętrzne Intenso Doors

Wysoka jakość i doskonała estetyka to charakteryzacja drzwi Intenso.

Drzwi Intensto to przede wszystkim nowoczesny park technologiczny oraz wykorzystywanie najnowszych technologii przy produkcji stolarki drzwiowej. Drzwi Intenso Doors to to gwarancja niezwykłej estetyki oraz doskonałego produktu.

Dzięki zastosowaniu ramiaków z drewna klejonego* i płyty MDF oraz zastosowaniu technologii czopowania i łączenia elementów drzwi posiadają mocną i stabilną konstukcję, dzięki czemu będą służyły długie lata. Zastosowane okleiny najwyższej jakości oraz odpowiedniej technologii okleinowania skrzydła pozwala na uniknięcie łączenia okleiny na krawędzi skrzydła, dzięki czemu uzyskamy niezwykle estetyczne wykończenie. 

Dzięki zastosowaniu szyb bezpiecznych mlecznych obustronnie gładkich** oraz technologii SilicSafe szyba będzie nie tylko ozdabiała nasze drzwi, ale również wyciszała hałasy wewnątrz pomieszczeń. 

Produkty dzielą się na 4 linie: Avangarde, Elegance, Classic, Economy. 

* w lini Avangarde i Elegance

** modele: Bordeaux, Monaco, Marsylia, Tuluza, Glamour, Baron, 

Warianty drzwi

  • przylgowe
  • bezprzylgowe
  • z odwrotną przylgą
  • przesuwne
  • z dostawką
  • dwuskrzydłowe

Linia Avangarde

  • Avangarde to linia drzwi charakteryzująca się nowoczesną stylizacją i ekstrawagancją. Nowoczesne pomieszczenia, modern design i nasze drzwi linii Avangarde to doskonałe połączenie. Wybarwienia oklein wykorzystywanych do produkcji tych drzwi idealnie komponują się z intensywnymi kolorami wnętrz i współgrają z kolorystyką nowoczesnych mebli. Najbliższe otoczenie odkrywa Państwa charakter i styl życia, chęć bycia kimś wyjątkowym powoduje, że otaczamy się rzeczami ekskluzywnymi a do takich właśnie należą drzwi linii Avangarde.

Linia Elegance

  • Elegance to drzwi charakteryzujące się klasyczną stylizacją i tradycyjną formą. Wnętrza dla których dedykujemy drzwi z tej grupy nabierają komfortowego charakteru i są pełne elegancji. Wykorzystywane do produkcji tych drzwi okleiny należą do najlepszych z dostępnych na rynku wykończeń powierzchni, charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością. Kolorystyka tych oklein w pełni oddaje piękno i charakter naturalnego drewna. Jesteśmy przekonani, że wybór drzwi linii Elegance doda Państwa domu niepowtarzalnego uroku i ciepła.

Linia Classic

  • Classic to linia drzwi charakteryzująca się nowoczesną stylizacją i efektownymi wybarwieniami oklein. Produkty tej grupy zachowują walory estetyczne linii Avangarde oraz trwałość oklein w połączeniu z ekonomicznym ramiakiem z litego MDF-u. Wybierając drzwi z linii Classic otrzymują Państwo produkt wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Linia Economy

  • Economy to linia drzwi charakteryzująca się delikatną stylizacją i łagodną formą. Produkty z tej grupy znajdują swoje zastosowanie we wnętrzach wypełnionych spokojem i harmonią. Kolorystyka oklein nawiązuje do najbardziej popularnych wybarwień mebli i podłóg. Wybierając drzwi z linii Economy otrzymujecie Państwo produkt bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie.

Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

OKNA PLASTIKOWE GEALAN PROFIL OSMOSE - GWARANCJA TRWAŁOŚCI

OKNA PLASTIKOWE GEALAN PROFIL OSMOSE - GWARANCJA TRWAŁOŚCI

Okna plastikowe zapewniają doskonałą izolację cieplną, są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz dbają o bezpieczeństwo Twoic...

Zobacz więcej
Drzwi Wewnętrzne Pol-Skone

Drzwi Wewnętrzne Pol-Skone

Drzwi otwarte na innowacyjność oraz zmiany w zakresie technologii i wzornictwa.

Zobacz więcej
Brama Segmentowa TERMO 60mm

Brama Segmentowa TERMO 60mm

Płaszcz bramy zbudowany z paneli o grubości 60 mm, wypełnionych pianką poliuretanową. Ścianki paneli zbudowane z blach stalowych, cynkowanych ogniowo,...

Zobacz więcej
Parapety aglomarmur

Parapety aglomarmur

Aglomarmur jest produktem przemysłowym, którego składnikami jest kamień naturalny oraz żywica.

Zobacz więcej
Plisy

Plisy

Plisy to nowoczesna, elegancka, wszechstronna dekoracja, która zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd oraz wyjątkowo funkcjonalną formę osłon ok...

Zobacz więcej
Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna

Zabezpieczenie przeciw insektom oraz zanieczyszczeniom przeznaczone do przesłony dużych powierzchni.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą