Oferta

Strona główna / Oferta - drzwi / Drzwi Wewnętrzne Intenso Doors

Drzwi Wewnętrzne Intenso Doors

Wysoka jakość i doskonała estetyka to charakteryzacja drzwi Intenso.

Drzwi Intensto to przede wszystkim nowoczesny park technologiczny oraz wykorzystywanie najnowszych technologii przy produkcji stolarki drzwiowej. Drzwi Intenso Doors to to gwarancja niezwykłej estetyki oraz doskonałego produktu.

Dzięki zastosowaniu ramiaków z drewna klejonego* i płyty MDF oraz zastosowaniu technologii czopowania i łączenia elementów drzwi posiadają mocną i stabilną konstukcję, dzięki czemu będą służyły długie lata. Zastosowane okleiny najwyższej jakości oraz odpowiedniej technologii okleinowania skrzydła pozwala na uniknięcie łączenia okleiny na krawędzi skrzydła, dzięki czemu uzyskamy niezwykle estetyczne wykończenie. 

Dzięki zastosowaniu szyb bezpiecznych mlecznych obustronnie gładkich** oraz technologii SilicSafe szyba będzie nie tylko ozdabiała nasze drzwi, ale również wyciszała hałasy wewnątrz pomieszczeń. 

Produkty dzielą się na 4 linie: Avangarde, Elegance, Classic, Economy. 

* w lini Avangarde i Elegance

** modele: Bordeaux, Monaco, Marsylia, Tuluza, Glamour, Baron, 

Warianty drzwi

  • przylgowe
  • bezprzylgowe
  • z odwrotną przylgą
  • przesuwne
  • z dostawką
  • dwuskrzydłowe

Linia Avangarde

  • Avangarde to linia drzwi charakteryzująca się nowoczesną stylizacją i ekstrawagancją. Nowoczesne pomieszczenia, modern design i nasze drzwi linii Avangarde to doskonałe połączenie. Wybarwienia oklein wykorzystywanych do produkcji tych drzwi idealnie komponują się z intensywnymi kolorami wnętrz i współgrają z kolorystyką nowoczesnych mebli. Najbliższe otoczenie odkrywa Państwa charakter i styl życia, chęć bycia kimś wyjątkowym powoduje, że otaczamy się rzeczami ekskluzywnymi a do takich właśnie należą drzwi linii Avangarde.

Linia Elegance

  • Elegance to drzwi charakteryzujące się klasyczną stylizacją i tradycyjną formą. Wnętrza dla których dedykujemy drzwi z tej grupy nabierają komfortowego charakteru i są pełne elegancji. Wykorzystywane do produkcji tych drzwi okleiny należą do najlepszych z dostępnych na rynku wykończeń powierzchni, charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością. Kolorystyka tych oklein w pełni oddaje piękno i charakter naturalnego drewna. Jesteśmy przekonani, że wybór drzwi linii Elegance doda Państwa domu niepowtarzalnego uroku i ciepła.

Linia Classic

  • Classic to linia drzwi charakteryzująca się nowoczesną stylizacją i efektownymi wybarwieniami oklein. Produkty tej grupy zachowują walory estetyczne linii Avangarde oraz trwałość oklein w połączeniu z ekonomicznym ramiakiem z litego MDF-u. Wybierając drzwi z linii Classic otrzymują Państwo produkt wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Linia Economy

  • Economy to linia drzwi charakteryzująca się delikatną stylizacją i łagodną formą. Produkty z tej grupy znajdują swoje zastosowanie we wnętrzach wypełnionych spokojem i harmonią. Kolorystyka oklein nawiązuje do najbardziej popularnych wybarwień mebli i podłóg. Wybierając drzwi z linii Economy otrzymujecie Państwo produkt bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie.

Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

Okna Schuco Living MD

Okna Schuco Living MD

Okna Schüco są nie tylko synonimem nowoczesności i funkcjonalności, lecz także podwyższonego komfortu i estetyki. Warto się przyjrzeć również naszej s...

Zobacz więcej
Drzwi Wewnętrzne Porta

Drzwi Wewnętrzne Porta

Poznaj wiele możliwości dzięki szerokiej palecie oklein i modeli.

Zobacz więcej
Brama Przemysłowa Segmentowa 40mm

Brama Przemysłowa Segmentowa 40mm

Płaszcz bramy zbudowany z paneli segmentowych o grubości 40 mm złożonych z blach stalowych cynkowanych ogniowo i lakierowanych. Wypełnienie paneli st...

Zobacz więcej
Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet stalowy wykonany jest z blachy stalowej najwyższego gatunku o grubości 0,75 mm.

Zobacz więcej
Plisy

Plisy

Plisy to nowoczesna, elegancka, wszechstronna dekoracja, która zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd oraz wyjątkowo funkcjonalną formę osłon ok...

Zobacz więcej
Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna

Zabezpieczenie przeciw insektom oraz zanieczyszczeniom przeznaczone do przesłony dużych powierzchni.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą