Ładowanie...

Oferta

Strona główna / Oferta - osłony zewnętrzne / Rolety zewnętrzne zabezpieczające

Rolety zewnętrzne zabezpieczające

Zamontuj rolety zewnętrzne, które zwiększają poziom izolacyjności domu i oszczędzaj na rachunkach za ogrzewanie i klimatyzacje.

Budując dom warto zadbać o jak największą energooszczędność. Oprócz ciepłych okien i drzwi dom warto wyposażyć w rolety zewnętrzne, które będą stanowiły dodatkową barierę dla niekorzystnych warunków pogodowych. Rolety zabezpieczające zbudowane są z najlepszych materiałów, które muszą być odporne na wilgoć, działanie promieni słonecznych i silny wiatr. Lamele rolety wykonane są z wytrzymałego aluminium, a ich środek wypełnia wstrzykiwana pod ciśnieniem piana izolacyjna, dzięki czemu tworzą doskonałą izolację termiczną. Ten rodzaj rolet zewnętrznych jest coraz częściej wybierany jako dodatkowa ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem budynków w miesiącach letnich i przed zbytnim ochładzaniem w okresie jesienno-zimowym.

Dodatkowym elementem podnoszącym izolację cieplną rolet, jest sposób ich montażu. Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne mogą być montowane w dwóch opcjach skrzynki: natynkowe dedykowane do już istniejących budynków lub podtynkowe, które montuje się pod warstwą izolacji w budynkach nowobudowanych. Oba sposoby mocowań zapewniają dodatkową pustkę powietrzną między pancerzem rolety, a szybą co przekłada się na zwiększenie termoizolacji i realne oszczędności w rachunkach za ogrzewanie bądź klimatyzowanie.

Rolety zewnętrzne oprócz funkcji izolacyjnej muszą spełniać najwyższe wymagania estetyczne. Rolety produkuje się w różnych wersjach kolorystycznych, aby można było je dobrać do pozostałych elementów wykańczających domy, budynki użyteczności publicznej czy firmy.

Sterowanie rolet przeciwsłonecznych może odbywać się ręcznie za pomocą korby lub elektrycznie. W przypadku wyboru elektrycznego sterowania mamy do wyboru opcje sterowania na klawisz naścienny, bezprzewodowy pilot czy aplikację mobilną na telefon. Dodaktowo system rolet zewnętrznych możemy wyposażyć w dodatkowe czujniki zmierzchu, sterowanie czasowe lub stworzyć układ zintegrowany z pozostałą automatyką domową.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz dokonamy wyceny.

W Lubartowie i okolicach oferujemy możliwość pomiaru i montażu rolet zewnętrznych.

CECHY ROLET ZEWNĘTRZNYCH:

  • podnoszenie izolacyjności budynków
  • ochrona antywłamaniowa
  • możliwość montażu w istniejących i nowobudowanych budynkach
  • dodatkowa izolacja akustyczna
  • możliwość sterowania ręczna lub elektryczna
  • produkowane pod wymiar
  • bogata kolorystyka

Zobacz nasz film z montażu:


Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

Okna PCV Salamander nowoczesny profil Logic 82 MD

Okna PCV Salamander nowoczesny profil Logic 82 MD

Okna PCV to gwarancja trwałości, energooszczędności i nowoczesnego designu. Dzięki prostym kształtom i wysokiej estetyce wykończenia dopełniają wystró...

Zobacz więcej
Drzwi Wewnętrzne Pol-Skone

Drzwi Wewnętrzne Pol-Skone

Drzwi otwarte na innowacyjność oraz zmiany w zakresie technologii i wzornictwa.

Zobacz więcej
Brama Segmentowa TERMO 60mm

Brama Segmentowa TERMO 60mm

Płaszcz bramy zbudowany z paneli o grubości 60 mm, wypełnionych pianką poliuretanową. Ścianki paneli zbudowane z blach stalowych, cynkowanych ogniowo,...

Zobacz więcej
Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet stalowy wykonany jest z blachy stalowej najwyższego gatunku o grubości 0,75 mm.

Zobacz więcej
Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe są jednym z najstarszych, ale nadal popularnych form osłon przeciwsłonecznych.

Zobacz więcej
Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana

Siatka moskitier zwijana jest za pomocą mechanizmu sprężynowego i uchwytu zamontowanego na listwie w dolnej części siatki.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą