Ładowanie...

Bramy Segmentowe

Bramy segmentowe to połączenie niezwykłej funkcjonalności i najwyższej estetyki wykończenia.

Bramy segmentowe to najnowocześniejsze rozwiązania jeśli chodzi o bramy garażowe. Oprócz zachowania najwyższej estetyki wykończenia powinny charakteryzować się funkcjonalnością. Szczególnie ważne są trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. 

Konstrukcja bramy składa się z ocieplonych paneli segmentowych, które zwijają się pionowo pod strop, dzięki czemu uzyskujemy pełne światło wjazdu do garażu, oszczędzając miejsce zarówno w środku jak i przed budynkiem. Za izolację odpowiada tutaj budowa płaszcza bramy na którą składają się panele segmentowe wypełnione pianką bezfreonową oraz elastyczne uszczelki odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. 

Aby brama była stabilna konstrukcyjnie do jej montażu wykorzystujemy najlepszej jakości prowadnice o grubości stali 1,5mm, które zadbają o sztywność i trwałość konstrukcji. 

Sterowanie bramy może odbywać się ręcznie za pomocą wygodnej rączki, jak i automatycznie za pomocą pilota. Szeroki wybór producentów napędów umożliwi dobór odpowiedniego automatu, a nawet rozszerzenie funkcjonalności do obsługi z poziomu aplikacji w telefonie. 

Oprócz doskonałej funkcjonalności bramy segmentowe charakteryzuje nowoczesny design, dzięki czemu możemy dopasować wygląd bramy do estetyki naszego budynku. W ofercie posiadamy 4 rodzaje przetłoczeń paneli oraz liczne ozdobne aplikacje. 

W zależności od oczekiwań klienta brama segmentowa może zostać wyposażona dodatkowo w drzwi serwisowe, panele przeszklone lub wentylacyjne, okienka czy dodatkowe zamki. 

W zależności od tego jakie mamy dostępne nadproże dobieramy odpowiedni mechanizm sprężyn naciągowych. Minimum nadproża, aby móc zamontować bramę segmentową to 15cm. W momencie kiedy nie mamy tyle wolnego miejsca, aby stworzyć przestrzeń do montażu prowadnic, bramę zamawiamy z ramą renowacyjną, która stworzy nam odpowiednią przestrzeń do montażu bramy segmentowej garażowej. 

Wszystkie bramy produkujemy na indywidualne zamówienie pod wymiar

Bramy standardowe produkowane są z paneli segmentowych o grubości 40mm, natomiast możemy zastosować cieplejsze rozwiązania i zwiększyć termoizolacyjność bramy poprzez zastosowanie paneli 60mm. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz dokonamy wyceny.

W Lubartowie i okolicach oferujemy możliwość pomiaru i montażu bram segmentowych. 

Obsługa

 • ręczna 
 • automatyczna ( napędy marki Somfy, Came, Beninca czy Sommer) 

Prowadzenie

 • standard
 • niski przód 
 • niski tył
 • sprężyny naciągowe 

Struktury i kolory

Dostępne struktury: 

 • gładki RAL 
 • woodgrain 
 • micro 

Dostępne kolory podstawowe: 

 • złoty dąb 
 • orzech 
 • antracyt 
 • winchester 
 • mahoń
 • dąb bagienny 

Oprócz wyżej wymienionych kolorów mamy do wyboru około 200 oklein dekoracyjnych. 


Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

OKNA PLASTIKOWE GEALAN GWARANCJA TRWAŁOŚCI

OKNA PLASTIKOWE GEALAN GWARANCJA TRWAŁOŚCI

Okna plastikowe zapewniają doskonałą izolację cieplną, są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz dbają o bezpieczeństwo Twoic...

Zobacz więcej
Drzwi Loftowe

Drzwi Loftowe

Konstrukcja drzwi loftowych opiera się na metalowych kształtownikach i wypełnienia szkłem. Najczęściej wybierane są jako drzwi oddzielające wiatrołap ...

Zobacz więcej
Drzwi zewnętrzne drewniane Barański

Drzwi zewnętrzne drewniane Barański

Postaw na naturalne rozwiązania i wybierz drzwi drewniane zewnętrzne, które są nie tylko solidne i trwałe, ale zadbają o bezpieczeństwo wszystkiego co...

Zobacz więcej
Bramy Garażowe Uchylne

Bramy Garażowe Uchylne

Bramy garażowe uchylne, dzięki prostej budowie są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem drzwi wjazdowych do garażu. Sprawdzone mechanizmy zapewniają k...

Zobacz więcej
Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet stalowy wykonany jest z blachy stalowej najwyższego gatunku o grubości 0,75 mm.

Zobacz więcej
Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie to niezwykle eleganckie dekoracje okienne, które ocieplą wystrój okna. Żaluzje rzymskie łączą w sobie funkcjonalność rolet oraz estety...

Zobacz więcej
Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna

Zabezpieczenie przeciw insektom oraz zanieczyszczeniom przeznaczone do przesłony dużych powierzchni.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą