Ładowanie...

Oferta

Strona główna / Oferta - drzwi zewnętrzne / Drzwi zewnętrzne drewniane Barański

Drzwi zewnętrzne drewniane Barański

Drzwi zewnętrzne drewniane to klasyka gatunku. Ponadczasowe, nietuzinkowe, a dodatkowo energooszczędne.

Drzwi zewnętrzne mogą być wykonane z różnych materiałów takich jak stal, drewno czy aluminium. Każdy z tych materiałów posiada indywidualne cechy, na podstawie których powinniśmy podjąć decyzję jakie drzwi zewnętrzne wybrać.

Drewniane drzwi zewnętrzne to przede wszystkim nieskończone możliwości aranżacji i projektowania, nawet dla najbardziej wymagających klientów. 

Konstrukcja skrzydła drzwi drewnianych wykonana jest z drewna sosnowego, które wzmocnione zostały dodatkowymi elementami stalowymi, dla wzmocnienia stabilności ramiaka. W środek skrzydła wstawia się specjalny wkład z panelu termoizolacyjnego, który odpowiada za podniesienie izolacyjności skrzydła. Zewnętrzna część wykończona jest wodoodpornym obłogiem dębowym, który zapewnia niepowtarzalny charakter każdego wyprodukowanego skrzydła.

Każde drzwi zewnętrzne zostają zaimpregnowane wysokiej jakości impregnatami, a następnie zostają 3-krotnie lakierowane, dla głębi i utrwalenia koloru, co gwarantuje trwałość i intensywność przez długi czas. 

Największą zaletą drzwi drewnianych jest ich możliwość dopasowania do nietypowych wymiarów, gdyż każde skrzydło produkowane jest pod wymiar, na indywidualne zlecenie. We wzornictwie nie ograniczają nas sztywne ramy, gdyż drzwi drewniane można wyprodukować pod indywidualny projekt. 

Drzwi drewniane zewnętrzne zawsze montujemy po zakończeniu wszelkich prac mokrych, czyli po wylewkach i tynkach, przez co na czas budowy możemy zapewnić Państwu drzwi zastępcze, aby budowa była zamknięta. 

Wybór naturalnego materiału jakim jest drewno daje nam mozliwość łatwej renowacji drzwi, w przypadku ewentualnych uszkodzeń. 

Jako zabezpieczenie antywłamaniowe występuje tu specjalny wręg przeciwwyważeniowy, szklenie w klasie P4 oraz klamki i wkładki w klasie C. 

Standardowo drzwi otwierają się za pomocą klamki, natomiast inną opcją jest wybranie antaby, czyli inaczej pochwytu. 

Drzwi mogą występować jako pojedyncze skrzydło, drzwi z dostawką, drzwi z naświetlem (bocznym, górnym). 

Do wyboru mamy wiele opcji kolorystycznych zarówno jeśli chodzi o naturalne drewniane wykończenie, jak i pomalowanie na gładkie kolory z palety RAL. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz dokonamy wyceny.

W Lubartowie i okolicach oferujemy możliwość pomiaru i montażu drzwi zewnętrznych. 

Aktualny katalog

Katalog Barański


Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

Okna PCV Salamander nowoczesny profil Logic 82 MD

Okna PCV Salamander nowoczesny profil Logic 82 MD

Okna PCV to gwarancja trwałości, energooszczędności i nowoczesnego designu. Dzięki prostym kształtom i wysokiej estetyce wykończenia dopełniają wystró...

Zobacz więcej
Drzwi ukryte

Drzwi ukryte

Drzwi ukryte charakteryzują się skrzydłem drzwiowym licującym się ze ścianą, natomiast sama ościeżnica zabudowana jest w środku otworu, przez co staje...

Zobacz więcej
Drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd

Drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd

Zastosowanie stalowych drzwi zewnętrznych z odpowiednim wyposażeniem to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa przy zachowaniu doskonałej izolacyjności ...

Zobacz więcej
Brama Przemysłowa Segmentowa 40mm

Brama Przemysłowa Segmentowa 40mm

Płaszcz bramy zbudowany z paneli segmentowych o grubości 40 mm złożonych z blach stalowych cynkowanych ogniowo i lakierowanych. Wypełnienie paneli st...

Zobacz więcej
Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet stalowy wykonany jest z blachy stalowej najwyższego gatunku o grubości 0,75 mm.

Zobacz więcej
Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie to niezwykle eleganckie dekoracje okienne, które ocieplą wystrój okna. Żaluzje rzymskie łączą w sobie funkcjonalność rolet oraz estety...

Zobacz więcej
Moskitiery okienne ramkowe

Moskitiery okienne ramkowe

Profil moskitiery zrobiony jest z aluminium i pomalowany w wybranym przez nas kolorze lub okleinowany. Siatka wykonana jest z włókna szklanego, dzięki...

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą