Ładowanie...

Oferta

Strona główna / Oferta - drzwi zewnętrzne / Drzwi zewnętrzne drewniane Barański

Drzwi zewnętrzne drewniane Barański

Drzwi zewnętrzne drewniane to klasyka gatunku. Ponadczasowe, nietuzinkowe, a dodatkowo energooszczędne.

Drzwi zewnętrzne mogą być wykonane z różnych materiałów takich jak stal, drewno czy aluminium. Każdy z tych materiałów posiada indywidualne cechy, na podstawie których powinniśmy podjąć decyzję jakie drzwi zewnętrzne wybrać.

Drewniane drzwi zewnętrzne to przede wszystkim nieskończone możliwości aranżacji i projektowania, nawet dla najbardziej wymagających klientów. 

Konstrukcja skrzydła drzwi drewnianych wykonana jest z drewna sosnowego, które wmocnione zostały dodatkowymi elementami stalowymi, dla wzmocnienia stabilności ramiaka. W środek skrzydła wstawia się specjalny wkład z panela termoizolacyjnego, który odpowiada za podniesienie izolacyjności skrzydła. Zewnętrzna część wykończona jest wodoodpornym obłogiem dębowym, który zapewnia niepowtarzalny charakter każdego wyprodukowanego skrzydła.

Każde drzwi zewnętrzne zostają zaimpregnowane wysokiej jakości impregnatami, a następnie zostają 3-krotnie lakierowane, dla głębi i utrwalenia koloru, co gwarantuje trwałość i intensywność przez długi czas. 

Największą zaletą drzwi drewnianych jest ich możliwość dopasowania do nietypowych wymiarów, gdyż każde skrzydło produkowane jest pod wymiar, na indywidualne zlecenie. We wzornictwie nie ograniczają nas sztywne ramy, gdyż drzwi drewniane można wyprodukować pod indywidualny projekt. 

Drzwi drewniane zewnętrzne zawsze montujemy po zakończeniu wszelkich prac mokrych, czyli po wylewkach i tynkach, przez co na czas budowy możemy zapewnić Państwu drzwi zastępcze, aby budowa była zamknięta. 

Wybór naturalnego materiału jakim jest drewno daje nam mozliwość łatwej renowacji drzwi, w przypadku ewentualnych uszkodzeń. 

Jako zabezpieczenie antywłamaniowe występuje tu specjalny wręg przeciwwyważeniowy, szklenie w klasie P4 oraz klamki i wkładki w klasie C. 

Standardowo drzwi otwierają się za pomocą klamki, natomiast inną opcją jest wybranie antaby, czyli inaczej pochwytu. 

Drzwi mogą występować jako pojedyncze skrzydło, drzwi z dostawką, drzwi z naświetlem (bocznym, górnym). 

Do wyboru mamy wiele opcji kolorystycznych zarówno jeśli chodzi o naturalne drewniane wykończenie, jak i pomalowanie na gładkie kolory z palety RAL. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz dokonamy wyceny.

W Lubartowie i okolicach oferujemy możliwość pomiaru i montażu drzwi zewnętrznych. 

Aktualny katalog

Katalog Barański


Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

OKNA PLASTIKOWE GEALAN PROFIL OSMOSE - GWARANCJA TRWAŁOŚCI

OKNA PLASTIKOWE GEALAN PROFIL OSMOSE - GWARANCJA TRWAŁOŚCI

Okna plastikowe zapewniają doskonałą izolację cieplną, są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz dbają o bezpieczeństwo Twoic...

Zobacz więcej
Drzwi Wewnętrzne Dre

Drzwi Wewnętrzne Dre

Drzwi Dobrych Wnętrz

Zobacz więcej
Drzwi zewnętrzne drewniane Barański

Drzwi zewnętrzne drewniane Barański

Postaw na naturalne rozwiązania i wybierz drzwi drewniane zewnętrzne, które są nie tylko solidne i trwałe, ale zadbają o bezpieczeństwo wszystkiego co...

Zobacz więcej
Brama Segmentowa TERMO 60mm

Brama Segmentowa TERMO 60mm

Płaszcz bramy zbudowany z paneli o grubości 60 mm, wypełnionych pianką poliuretanową. Ścianki paneli zbudowane z blach stalowych, cynkowanych ogniowo,...

Zobacz więcej
Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet stalowy wykonany jest z blachy stalowej najwyższego gatunku o grubości 0,75 mm.

Zobacz więcej
Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe możemy zamontować na każdy rodzaj okna. Ich główną zaletą jest doskonałe krycie, dzięki zastosowaniu materiałów odpowiedniej gęstoś...

Zobacz więcej
Moskitiery drzwiowe zawiasowe

Moskitiery drzwiowe zawiasowe

Jest to najpopularniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie przeciwko owadom i zanieczyszczeniom do montażu w drzwiach.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą