Ładowanie...

Oferta

Strona główna / Oferta - okna / Okno Przesuwne HST

Okno Przesuwne HST

Okno HST jest najbardziej dopracowanym systemem tarasowych okien przesuwnych.

Dla wielu z nas czas spędzony na tarasie to okazja do odpoczynku, kontaktu z naturą czy porannej kawy. Aby móc w pełni cieszyć się otwartą przestrzenią, którą daje nam taras czy ogród, warto zadbać o odpowiednie "wejście" do naszej strefy komfortu. 

W odpowiedzi na klasyczne rozwiązania balkonowe producenci poszli o krok dalej tworząc innowacyjne systemy przesuwne. Ze względu na to, że podczas otwierania systemy te przesuwają się w swojej płaszczyźnie, nie potrzebujemy przeznaczać miejsca na otwieranie okna do środka pomieszczeń. 

Czym właściwie jest okno przesuwne HST

Nazwa tego systemu pochodzi z niemieckiego i określa mechanizm działania. Systemy HST są to okna podnoszono-przesuwne. W momencie kiedy chcemy otworzyć okno, wystarczy przekręcić klamkę, a specjalne mechanizmy okuciowe uniosą skrzydło okienne. W ten sposób duże, panoramiczne przeszklenia uda się przesunąć z lekkością, nawet naszym pociechom. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest bezprogowe połączenie tarasu z domem, gdyż okno HST mocowane jest poniżej poziomu posadzki. Można śmiało stwierdzić, że system ten został zaprojektowany z myślą o dostosowaniu przestrzeni dla osób starszych, z niepełnosprawnościami czy dzieci. Okna tarasowe zapewniają nam maksymalne doświetlenie pomieszczeń, co z kolei korzystnie wpływa na samopoczucie wszystkich domowników. 

Wielkopowierzchniowe okna tarasowe HST to sposób na oszczędność miejsca, likwidację ograniczeń i zapewnienie naturalnego światła.  

Najważniejsze cechy okna HST:

  • możliwość wykonania dużych konstrukcji - nawet do 6 metrów szerokości
  • dom bez barier - bezprogowy system łączący taras z domem 
  • zapewnienie światła naturalnego - ważne dla dobrego samopoczucia 
  • oszczędność miejsca - swobodne kształtowanie przestrzeni w domu
  • nowoczesny wygląd 
  • bogata gama kolorystyczna 

Zobacz jak powinno otwierać się przesuwne okno HST:


Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

OKNA PLASTIKOWE GEALAN GWARANCJA TRWAŁOŚCI

OKNA PLASTIKOWE GEALAN GWARANCJA TRWAŁOŚCI

Okna plastikowe zapewniają doskonałą izolację cieplną, są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz dbają o bezpieczeństwo Twoic...

Zobacz więcej
Drzwi Wewnętrzne Erkado

Drzwi Wewnętrzne Erkado

Drzwi wewnętrzne stanowią ważny aspekt wyposażenia wnętrz. To one jako pierwsze zwrócą uwagę naszych gości. W Erkado drzwi wiedzą jak ważne jest nowoc...

Zobacz więcej
Bramy Segmentowe

Bramy Segmentowe

Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu oszczędzamy ilość wolnego miejsca zarówno w garażu, jak i na zewnątrz budynku.

Zobacz więcej
Parapety MDF wzmocnione zieloną płytą

Parapety MDF wzmocnione zieloną płytą

Parapet MDF jest produktem drewnopodobnym, powstałym w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem związków organicznych, łączonych i utwardzonyc...

Zobacz więcej
Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe możemy zamontować na każdy rodzaj okna. Ich główną zaletą jest doskonałe krycie, dzięki zastosowaniu materiałów odpowiedniej gęstoś...

Zobacz więcej
Moskitiery drzwiowe zawiasowe

Moskitiery drzwiowe zawiasowe

Jest to najpopularniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie przeciwko owadom i zanieczyszczeniom do montażu w drzwiach.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą