Ładowanie...

Oferta

Strona główna / Oferta - okna / OKNA PLASTIKOWE GEALAN GWARANCJA TRWAŁOŚCI

OKNA PLASTIKOWE GEALAN GWARANCJA TRWAŁOŚCI

Okna plastikowe zapewniają doskonałą izolację cieplną, podnoszą poziom bezpieczeństwa oraz są niezwykle trwałe.

Nowoczesne okna plastikowe oprócz wysokiej estetyki wykonania powinny zapewniać maksymalną izolację cieplną, być trwałe i odporne na niekorzyste warunki zewnętrzne oraz dbać o bezpieczeństwo Twojej rodziny.  Te wszystkie cechy łączą w sobie profile okienne Gealan. To co wyróżnia je na rynku to wytrzymałość, indywidualny styl i różnorodność.

Wielokomorowa budowa plastikowego okna w połączeniu z ciepłym pakietem szybowym gwarantują, że ciepło zostanie wewnątrz, a hałas na zewnątrz pomieszczeń. Zastosowanie odpowiedniej grubości stali zapewnia sztywność i wytrzymałość plastikowego okna.  Nisko osadzone pakiety szybowe zapewniają więcej wpadającego światła. Dopracowany system trzech uszczelek jeszcze bardziej podnosi izolacyjność okna. Udoskonalony system czterech zaczepów antywyważeniowych dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo Twojej inwestycji.

  • profil renomowanego dostawcy Gealan - Osmose
  • ciepły pakiet 3-szybowy z ciepłą ramką - najcieplejszy element okna! 
  • najwyższy współczynnik 9A w wyniku badania wodoszczelności! 
  • zwięszona ilość zaczepówy antywyważeniowych - podniesienie bezpieczeństwa
  • grubsza stal 2mm 
  • markowe okucia Winkhaus

Poznaj nasz standard montażu okien

Dobre okna pcv to dopiero połowa sukcesu, ważniejszym wyznacznikiem ich bezawaryjnego działania jest prawidłowy montaż. Montaż szczelny okien zapewnia minimalną stratę ciepła, czyli realne oszczędności na rachunkach za ogrzewanie.

To nie okna, a jakość montażu i uszczelnień w przyszłości zdecyduje o odczuwalnym komforcie cieplnym oraz rachunkach za ogrzewanie.

Zobacz w jakim standardzie zamontujemy dla Ciebie okna: 


Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

Okna Schüco renomowany niemiecki profil

Okna Schüco renomowany niemiecki profil

Doskonała izolacyjność i nowoczesny design to cechy które wyróżniają okna na renomowanych profilach Schüco. Niemiecka jakość i precyzja zamknięta w pr...

Zobacz więcej
Drzwi Wewnętrzne Porta

Drzwi Wewnętrzne Porta

Wybierając drzwi wewnętrzne warto wybrać ponad 25 letnie doświadczenie w produkcji stolarki drzwiowej. Eleganckie, funkcjonalne i ponadczasowe to właś...

Zobacz więcej
Drzwi zewnętrzne drewniane Barański

Drzwi zewnętrzne drewniane Barański

Postaw na naturalne rozwiązania i wybierz drzwi drewniane zewnętrzne, które są nie tylko solidne i trwałe, ale zadbają o bezpieczeństwo wszystkiego co...

Zobacz więcej
Bramy Segmentowe

Bramy Segmentowe

Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu oszczędzamy ilość wolnego miejsca zarówno w garażu, jak i na zewnątrz budynku.

Zobacz więcej
Nakładka renowacyjna

Nakładka renowacyjna

Nakładka renowacyjna PVC to produkt przeznaczony do renowacji starych parapetów, najczęściej lastrykowych.

Zobacz więcej
Plisy okienne

Plisy okienne

Plisy to nowoczesne osłony okienne, które dzięki swojej podwójnej funkcjonalności zarówno ochronią Twoją prywatność, jak i dostarczą światła dziennego...

Zobacz więcej
Moskitiery drzwiowe zawiasowe

Moskitiery drzwiowe zawiasowe

Jest to najpopularniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie przeciwko owadom i zanieczyszczeniom do montażu w drzwiach.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą