Ładowanie...

Oferta

Strona główna / Oferta - drzwi wewnętrzne / Drzwi Wewnętrzne Barański Optimo

Drzwi Wewnętrzne Barański Optimo

Doskonała jakość, nowoczesne wzornictwo i podwyższony standard wyposażenia. Drzwi wewnętrzne Barański Optimo spełniają wszystkie te cechy.

Firma Barański to jedna z największych stolarni w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obróbce drewna powstała siostrzana kolekcja drzwi wykonanych z materiału drewnopodobnego, czyli MDF, który został wykończony odpornymi na uszkodzenia okleinami syntetycznymi. 

W modelach Optimo zastosowaliśmy wiele elementów podnoszących jakość i zapewniających wytrzymałość drzwi. Stabilność skrzydła gwarantuje zastosowanie ramiaka drewnianego. Konstrukcja dodatkowo wzmocniona jest dzięki zastosowaniu grubszych płycin i ramiaków środkowych. Dodatkowym stabilizatorem skrzydeł z przeszkleniem jest zastosowanie szkła bezpiecznego VSG klejonego warstwowo o grubości 6mm.  

W standardzie wyposażenia drzwi posiadają zamki na styl włoski zarówno w wersji przylgowej jak i magnetycznej. Charakteryzują się one mniejszą powierzchnią wcięcia w skrzydle drzwiowym oraz symetrycznie umieszczonym językiem ryglującym. Język wykonany jest z polimeru ABS, dzięki czemu w trakcie zamykania drzwi uzyskujemy efekt "cichego domyku", ponieważ powierzchnia języka jest całkowicie gładka i nie powoduje hałasu. 

Przy zamawianiu drzwi do łazienki, piwnicy czy sauny warto wziąć pod uwagę ościeżnice z dodatkowym zabezpieczeniem przed wchłanianiem wilgoci. W ofercie Optimo znajdziemy propozycję ościeżnic wykonanych z wilgocioodpornego zielonego MDF-u, który nie wchłania wilgoci i przedłuża żywotność drzwi, w pomieszczeniach w których narażone są one na nadmierną wilgotność. 

Oprócz tradycyjnych rozwiązań Barański wzbogacił swoją ofertę o listwy ozdobne do ościeżnic. Pakiety ozdobne składają się z korony oraz listew opaskowych  występujących w czterech wariantach. Dwie propozycje dla stylu nowoczesnego Prestige I i II oraz klasycznego Retro I i II.  

Aktualny katalog

Katalog Optimo 2022

Warianty drzwi

  • przylgowe
  • bezprzylgowe
  • szklane 
  • rewersyjne
  • system przesuwny naścienny
  • system przesuwny chowany w ścianę 
  • drzwi z naświetlami 

Struktury i kolory

Okleinyktóre są używane do produkcji drzwi to bardzo nowoczesne laminaty z grupy oklein CPL (technologia wolnego, wielowarstwowego prasowania CLPL) oraz laminaty polipropylenowe PP. Charakteryzują się dużą odpornością na ścieralność oraz zawilgocenie podczas użytkowania. Dzięki swojej wielowarstwowej budowie oraz specjalnemu nadrukowi 3D prezentują niemalże idealne odczucie głębi struktury i rysunku naturalnego drewna. 


Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

Okna PCV Salamander nowoczesny profil Logic 82 MD

Okna PCV Salamander nowoczesny profil Logic 82 MD

Okna PCV to gwarancja trwałości, energooszczędności i nowoczesnego designu. Dzięki prostym kształtom i wysokiej estetyce wykończenia dopełniają wystró...

Zobacz więcej
Drzwi Wewnętrzne Porta

Drzwi Wewnętrzne Porta

Wybierając drzwi wewnętrzne warto wybrać ponad 25 letnie doświadczenie w produkcji stolarki drzwiowej. Eleganckie, funkcjonalne i ponadczasowe to właś...

Zobacz więcej
Brama Segmentowa TERMO 60mm

Brama Segmentowa TERMO 60mm

Płaszcz bramy zbudowany z paneli o grubości 60 mm, wypełnionych pianką poliuretanową. Ścianki paneli zbudowane z blach stalowych, cynkowanych ogniowo,...

Zobacz więcej
Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet stalowy wykonany jest z blachy stalowej najwyższego gatunku o grubości 0,75 mm.

Zobacz więcej
Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie to niezwykle eleganckie dekoracje okienne, które ocieplą wystrój okna. Żaluzje rzymskie łączą w sobie funkcjonalność rolet oraz estety...

Zobacz więcej
Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna

Zabezpieczenie przeciw insektom oraz zanieczyszczeniom przeznaczone do przesłony dużych powierzchni.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą