Ładowanie...

Oferta

Strona główna / Oferta - drzwi wewnętrzne / Drzwi Wewnętrzne Barański Optimo

Drzwi Wewnętrzne Barański Optimo

Doskonała jakość, nowoczesne wzornictwo i podwyższony standard wyposażenia. Drzwi wewnętrzne Barański Optimo spełniają wszystkie te cechy.

Firma Barański to jedna z największych stolarni w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obróbce drewna powstała siostrzana kolekcja drzwi wykonanych z materiału drewnopodobnego, czyli MDF, który został wykończony odpornymi na uszkodzenia okleinami syntetycznymi. 

W modelach Optimo zastosowaliśmy wiele elementów podnoszących jakość i zapewniających wytrzymałość drzwi. Stabilność skrzydła gwarantuje zastosowanie ramiaka drewnianego. Konstrukcja dodatkowo wzmocniona jest dzięki zastosowaniu grubszych płycin i ramiaków środkowych. Dodatkowym stabilizatorem skrzydeł z przeszkleniem jest zastosowanie szkła bezpiecznego VSG klejonego warstwowo o grubości 6mm.  

W standardzie wyposażenia drzwi posiadają zamki na styl włoski zarówno w wersji przylgowej jak i magnetycznej. Charakteryzują się one mniejszą powierzchnią wcięcia w skrzydle drzwiowym oraz symetrycznie umieszczonym językiem ryglującym. Język wykonany jest z polimeru ABS, dzięki czemu w trakcie zamykania drzwi uzyskujemy efekt "cichego domyku", ponieważ powierzchnia języka jest całkowicie gładka i nie powoduje hałasu. 

Przy zamawianiu drzwi do łazienki, piwnicy czy sauny warto wziąć pod uwagę ościeżnice z dodatkowym zabezpieczeniem przed wchłanianiem wilgoci. W ofercie Optimo znajdziemy propozycję ościeżnic wykonanych z wilgocioodpornego zielonego MDF-u, który nie wchłania wilgoci i przedłuża żywotność drzwi, w pomieszczeniach w których narażone są one na nadmierną wilgotność. 

Oprócz tradycyjnych rozwiązań Barański wzbogacił swoją ofertę o listwy ozdobne do ościeżnic. Pakiety ozdobne składają się z korony oraz listew opaskowych  występujących w czterech wariantach. Dwie propozycje dla stylu nowoczesnego Prestige I i II oraz klasycznego Retro I i II.  

Aktualny katalog

Katalog Optimo 2022

Warianty drzwi

  • przylgowe
  • bezprzylgowe
  • szklane 
  • rewersyjne
  • system przesuwny naścienny
  • system przesuwny chowany w ścianę 
  • drzwi z naświetlami 

Struktury i kolory

Okleinyktóre są używane do produkcji drzwi to bardzo nowoczesne laminaty z grupy oklein CPL (technologia wolnego, wielowarstwowego prasowania CLPL) oraz laminaty polipropylenowe PP. Charakteryzują się dużą odpornością na ścieralność oraz zawilgocenie podczas użytkowania. Dzięki swojej wielowarstwowej budowie oraz specjalnemu nadrukowi 3D prezentują niemalże idealne odczucie głębi struktury i rysunku naturalnego drewna. 


Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

OKNA PLASTIKOWE GEALAN GWARANCJA TRWAŁOŚCI

OKNA PLASTIKOWE GEALAN GWARANCJA TRWAŁOŚCI

Okna plastikowe zapewniają doskonałą izolację cieplną, są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz dbają o bezpieczeństwo Twoic...

Zobacz więcej
Drzwi Loftowe

Drzwi Loftowe

Konstrukcja drzwi loftowych opiera się na metalowych kształtownikach i wypełnienia szkłem. Najczęściej wybierane są jako drzwi oddzielające wiatrołap ...

Zobacz więcej
Drzwi zewnętrzne Porta Thermo

Drzwi zewnętrzne Porta Thermo

Drzwi zewnętrzne oprócz doskonałych walorów estetycznych, przede wszystkim powinny być niezawodne, zapewniać komfort cieplny i poczucie bezpieczeństwa...

Zobacz więcej
Bramy Segmentowe

Bramy Segmentowe

Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu oszczędzamy ilość wolnego miejsca zarówno w garażu, jak i na zewnątrz budynku.

Zobacz więcej
Nakładka renowacyjna

Nakładka renowacyjna

Nakładka renowacyjna PVC to produkt przeznaczony do renowacji starych parapetów, najczęściej lastrykowych.

Zobacz więcej
Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc

Wybierając rolety dzień i noc możesz kontrolować ilości wpadającego światła, dzięki ustawieniu naprzemiennych pasów materiału w dowolnej pozycji na ok...

Zobacz więcej
Moskitiery okienne ramkowe

Moskitiery okienne ramkowe

Profil moskitiery zrobiony jest z aluminium i pomalowany w wybranym przez nas kolorze lub okleinowany. Siatka wykonana jest z włókna szklanego, dzięki...

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą