Ładowanie...

Oferta

Strona główna / Oferta - drzwi wewnętrzne / Drzwi Wewnętrzne Barański Optimo

Drzwi Wewnętrzne Barański Optimo

Doskonała jakość, nowoczesne wzornictwo i podwyższony standard wyposażenia. Drzwi wewnętrzne Barański Optimo spełniają wszystkie te cechy.

Firma Barański to jedna z największych stolarni w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obróbce drewna powstała siostrzana kolekcja drzwi wykonanych z materiału drewnopodobnego, czyli MDF, który został wykończony odpornymi na uszkodzenia okleinami syntetycznymi. 

W modelach Optimo zastosowaliśmy wiele elementów podnoszących jakość i zapewniających wytrzymałość drzwi. Stabilność skrzydła gwarantuje zastosowanie ramiaka drewnianego. Konstrukcja dodatkowo wzmocniona jest dzięki zastosowaniu grubszych płycin i ramiaków środkowych. Dodatkowym stabilizatorem skrzydeł z przeszkleniem jest zastosowanie szkła bezpiecznego VSG klejonego warstwowo o grubości 6mm.  

W standardzie wyposażenia drzwi posiadają zamki na styl włoski zarówno w wersji przylgowej jak i magnetycznej. Charakteryzują się one mniejszą powierzchnią wcięcia w skrzydle drzwiowym oraz symetrycznie umieszczonym językiem ryglującym. Język wykonany jest z polimeru ABS, dzięki czemu w trakcie zamykania drzwi uzyskujemy efekt "cichego domyku", ponieważ powierzchnia języka jest całkowicie gładka i nie powoduje hałasu. 

Przy zamawianiu drzwi do łazienki, piwnicy czy sauny warto wziąć pod uwagę ościeżnice z dodatkowym zabezpieczeniem przed wchłanianiem wilgoci. W ofercie Optimo znajdziemy propozycję ościeżnic wykonanych z wilgocioodpornego zielonego MDF-u, który nie wchłania wilgoci i przedłuża żywotność drzwi, w pomieszczeniach w których narażone są one na nadmierną wilgotność. 

Oprócz tradycyjnych rozwiązań Barański wzbogacił swoją ofertę o listwy ozdobne do ościeżnic. Pakiety ozdobne składają się z korony oraz listew opaskowych  występujących w czterech wariantach. Dwie propozycje dla stylu nowoczesnego Prestige I i II oraz klasycznego Retro I i II.  

Aktualny katalog

Katalog Optimo 2022

Warianty drzwi

  • przylgowe
  • bezprzylgowe
  • szklane 
  • rewersyjne
  • system przesuwny naścienny
  • system przesuwny chowany w ścianę 
  • drzwi z naświetlami 

Struktury i kolory

Okleinyktóre są używane do produkcji drzwi to bardzo nowoczesne laminaty z grupy oklein CPL (technologia wolnego, wielowarstwowego prasowania CLPL) oraz laminaty polipropylenowe PP. Charakteryzują się dużą odpornością na ścieralność oraz zawilgocenie podczas użytkowania. Dzięki swojej wielowarstwowej budowie oraz specjalnemu nadrukowi 3D prezentują niemalże idealne odczucie głębi struktury i rysunku naturalnego drewna. 


Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

Okna PCV Salamander nowoczesny profil Logic 82 MD

Okna PCV Salamander nowoczesny profil Logic 82 MD

Okna PCV to gwarancja trwałości, energooszczędności i nowoczesnego designu. Dzięki prostym kształtom i wysokiej estetyce wykończenia dopełniają wystró...

Zobacz więcej
Drzwi rewersyjne

Drzwi rewersyjne

Drzwi rewersyjne, czyli inaczej mówiąc drzwi z odwrotną przylgą to takie, które będą licowały się od strony zewnętrznej ze ścianą, a otwierały do środ...

Zobacz więcej
Drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd

Drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd

Zastosowanie stalowych drzwi zewnętrznych z odpowiednim wyposażeniem to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa przy zachowaniu doskonałej izolacyjności ...

Zobacz więcej
Bramy Garażowe Uchylne

Bramy Garażowe Uchylne

Bramy garażowe uchylne, dzięki prostej budowie są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem drzwi wjazdowych do garażu. Sprawdzone mechanizmy zapewniają k...

Zobacz więcej
Parapety wewnętrzne PCV

Parapety wewnętrzne PCV

PVC od wielu lat jest wykorzystywany do produkcji parapetów. Jest to materiał odporny na wilgoć i temperaturę.

Zobacz więcej
Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe możemy zamontować na każdy rodzaj okna. Ich główną zaletą jest doskonałe krycie, dzięki zastosowaniu materiałów odpowiedniej gęstoś...

Zobacz więcej
Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana

Siatka moskitier zwijana jest za pomocą mechanizmu sprężynowego i uchwytu zamontowanego na listwie w dolnej części siatki.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą