Ładowanie...

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to popularne osłony okienne produkowane już od lat 90-tych.

Mimo, że żaluzje aluminiowe są dostępne na rynku od lat 90-tych ubiegłego wieku, ich popularność nie spada.  Dzieje się to dzięki udoskonaleniu oraz unowocześnieniu systemu żaluzji. Obecnie to nowoczesne i minimalistyczne osłony okienne, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności takich jak łazienka, kuchnia czy nawet sauna. Nie ulegają odkształceniom i są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Dzięki swojej budowie żaluzje pozwalają na kontrolę ilości wpadającego światła, a możliwe jest to dzięki ustawieniu odpowiedniego kąta lameli. Żaluzje oprócz regulacji ilości światła słonecznego dodatkowo ochronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem. 

Żaluzje aluminiowe występuję w różnych szerokościach lameli - 16mm, 25mm i 50mm. Mniejsze lamele montujemy na skrzydle okiennym, aby nie za bardzo ograniczały możliwość otwierania okna, natomiast szerokie lamele 50mm świetnie sprawdzą się zamontowane nad wnęką okienną dużych przeszkleń typu HST, PSK czy FIX. 

Ich przewagą nad żaluzjami drewnianymi jest łatwość utrzymania czystności. Wystarczy przetarcie wilgotną ściereczką lub spłukanie pod prysznicem, aby łatwo oczyścić je z kurzu. Świetnie sprawdzą się jako osłony okienne dla alergików.  

Bogata gama kolorystyczna pozwala na dobranie idealnego koloru do aranżacji każdego wnętrza. Do wyboru będziemy mieli lamele o gładkich jednolitych kolorach RAL, żaluzje mogą mieć lamele w kolorach drewnopodobnych, jak i lamele perforowane czyli takie, które nie zabiorą nam dostępu do światła dziennego, a jedynie je ograniczą. 

Żaluzje produkujemy na wymiar, dzięki czemu zawsze będą skrojone na miarę Twoich potrzeb. Osprzęt żaluzji dobieramy pod kolor okien lub żaluzji, aby całość dopełniała aranżację wnętrza. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz dokonamy wyceny.

W Lubartowie i okolicach oferujemy możliwość pomiaru i montażu żaluzji aluminiowych. 

Mechanizm montażu

  • inwazyjny - lamele 16 i 25mm - przykręcana do listwy przyszybowej
  • bezinwazyjny - lamele 25mm - zakładana na haczyki na ramę okna
  • montaż w świetle glifu - lamele 25 i 50mm - przykręcane do glifu
  • montaż nad wnęką okienną - lamele 25 i 50mm - przykręcane do ściany, bądź sufitu

Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

Okna Schüco renomowany niemiecki profil

Okna Schüco renomowany niemiecki profil

Doskonała izolacyjność i nowoczesny design to cechy które wyróżniają okna na renomowanych profilach Schüco. Niemiecka jakość i precyzja zamknięta w pr...

Zobacz więcej
Drzwi Wewnętrzne Barański Optimo

Drzwi Wewnętrzne Barański Optimo

Poszukując drzwi wewnętrznych o najwyższej jakości wykonania, oryginalnym designie i wysokim standardzie wyposażenia, warto zwrócić uwagę na drzwi wew...

Zobacz więcej
Drzwi zewnętrzne drewniane Barański

Drzwi zewnętrzne drewniane Barański

Postaw na naturalne rozwiązania i wybierz drzwi drewniane zewnętrzne, które są nie tylko solidne i trwałe, ale zadbają o bezpieczeństwo wszystkiego co...

Zobacz więcej
Bramy Segmentowe

Bramy Segmentowe

Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu oszczędzamy ilość wolnego miejsca zarówno w garażu, jak i na zewnątrz budynku.

Zobacz więcej
Parapety aglomarmur

Parapety aglomarmur

Aglomarmur jest produktem przemysłowym, którego składnikami jest kamień naturalny oraz żywica.

Zobacz więcej
Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to eleganckie i stylowe osłony, dzięki którym nie tylko wyregulujesz ilość wpadającego światła, ale również nadasz swoim wnętrzom un...

Zobacz więcej
Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna

Zabezpieczenie przeciw insektom oraz zanieczyszczeniom przeznaczone do przesłony dużych powierzchni.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą