Ładowanie...

Bramy rolowane

Bramy rolowane to sposób na znaczne zaoszczędzenie przestrzeni w małych, ciasnych garażach i podjazdach.

Świetną alternatywą dla bram segmentowych są bramy roletowe. Idealnie sprawdza się w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących czy pomieszczeniach gospodarczych, w których zabudowa wymaga nietuzinkowych rozwiązań lub oszczędzania przestrzeni. Dzięki swojej budowie, która przypomina mechanizm działania rolet zewnętrznych, lamele unoszą się pionowo do góry i chowają w skrzynce, zostawiając wolną przestrzeń w garażu jak i przed nim.  W ten sposób w małych przestrzeniach gospodarujemy miejsce do przechowywania. 

Konstrukcja

Brama zbudowana jest z pancerza bramy, prowadnic pionowych oraz skrzynki z wałem nawojowym. Pancerz bramy składa się z profili aluminiowych o wysokości 77 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową i zakończony listwą dolną ekstrudowaną. Do wyboru 15 kolorów standardowych oraz 4  kolory drewnopodobne.

Bramę rolowaną można wyposażyć w profile przeszklone, które wpuszczą do wnętrza dodatkową ilość światła. Natomiast profile wentylacyjne zapewnią dopływ świeżego powietrza. 

Bramy sterowane są wyłącznie za pomocą automatyki. Bramę obsługuje się za pomocą pilota lub stacyjki kluczykowej, a w przypadku braku prądu do otwierania bramy służy korba.

Bezpieczeństwo

Bramy roletowe wyposażone są w szereg zabezpieczeń, aby użytkowanie było bezpieczne i niezawodne. W przypadku gwałtownego opadnięcia bramy mechanizm hamulca inercyjnego zatrzymuje ciężar pancerza, chroniąc użytkownika bramy przed uderzeniem. Automat z awaryjnym otwieraniem NHK zapewni ciągłość pracy bramy rolowanej nawet w przypadku braku prądu. W sytuacji napotkania przeszkody zabezpieczenie krawędziowe optyczne generuje sygnał do centrali zaprzestający kontynuacji automatycznego zamykania. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz dokonamy wyceny.

W Lubartowie i okolicach oferujemy możliwość pomiaru i montażu bram rolowanych.


Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

Okno Przesuwne HST

Okno Przesuwne HST

Okno przesuwne HST to innowacyjne rozwiązanie, które zapewni maksymalną ilość światła dziennego, bez rezygnacji z z wolnej przestrzeni w czasie otwier...

Zobacz więcej
Drzwi Wewnętrzne Erkado

Drzwi Wewnętrzne Erkado

Drzwi wewnętrzne stanowią ważny aspekt wyposażenia wnętrz. To one jako pierwsze zwrócą uwagę naszych gości. W Erkado drzwi wiedzą jak ważne jest nowoc...

Zobacz więcej
Brama Segmentowa TERMO 60mm

Brama Segmentowa TERMO 60mm

Płaszcz bramy zbudowany z paneli o grubości 60 mm, wypełnionych pianką poliuretanową. Ścianki paneli zbudowane z blach stalowych, cynkowanych ogniowo,...

Zobacz więcej
Parapety wewnętrzne PCV

Parapety wewnętrzne PCV

PVC od wielu lat jest wykorzystywany do produkcji parapetów. Jest to materiał odporny na wilgoć i temperaturę.

Zobacz więcej
Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc

Wybierając rolety dzień i noc możesz kontrolować ilości wpadającego światła, dzięki ustawieniu naprzemiennych pasów materiału w dowolnej pozycji na ok...

Zobacz więcej
Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana

Siatka moskitier zwijana jest za pomocą mechanizmu sprężynowego i uchwytu zamontowanego na listwie w dolnej części siatki.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą