Ładowanie...

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to nie tylko osłony okienne, ale również element wystroju, która nada Twoim wnętrzom unikalnego charakteru.

Żaluzje drewniane to niezwykle eleganckie, nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie przestrzeni we wnętrzach, w których dominują elementy naturalne takie jak szkło, metal, beton czy drewno. Ten rodzaj osłon okiennych dedykowany jest dla osób lubiących naturalne piękno

Żaluzje drewniane składają się z kasety górnej, w której umieszczony jest cały mechanizm oraz pojedynczych lameli odpowiedniej długości. To dzięki takiej budowie mamy możliwość sterowania lamelami i ustawienia dowolnego kąta dla wpadania promieni słonecznych. Lamele w żaluzjach drewnianych są grubsze, niż w tradycyjnych aluminiowych, dzięki czemu stanowią też barierę dla światła słonecznego. Jest to ważne szczególnie przy montażu na dużych przeszkleniach, gdzie oprócz estetycznego wykończenia okna, zyskujemy również ochronę od ciepła pochodzącą z promieni słonecznych.

Żaluzje drewniane występuję w różnych szerokościach lameli - 25mm i 50mm. Mniejsze lamele montujemy na skrzydle okiennym, aby nie za bardzo ograniczały możliwość otwierania okna, natomiast szerokie lamele 50mm świetnie sprawdzą się zamontowane nad wnęką okienną dużych przeszkleń typu HST, PSK czy FIX. 

Niepowtarzalny wygląd i walory estetyczne, a przy tym bogata gama kolorystyczna żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz różnych elementów wystroju wnętrza.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz dokonamy wyceny.

W Lubartowie i okolicach oferujemy możliwość pomiaru i montażu żaluzji drewnianych. 

Mechanizmy montażu

  • inwazyjny -  lamele 25mm -  przykręcana do listwy przyszybowej 
  • bezinwazyjny - lamele 25mm - zakładana na haczyki na ramę okna 
  • montaż w świetle glifu - lamele 25 i 50mm - przykręcane do glifu
  • montaż nad wnęką okienną - lamele 25 i 50mm -  przykręcane do ściany, bądź sufitu 

Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

Okna PCV Salamander nowoczesny profil Logic 82 MD

Okna PCV Salamander nowoczesny profil Logic 82 MD

Okna PCV to gwarancja trwałości, energooszczędności i nowoczesnego designu. Dzięki prostym kształtom i wysokiej estetyce wykończenia dopełniają wystró...

Zobacz więcej
Drzwi ukryte

Drzwi ukryte

Drzwi ukryte charakteryzują się skrzydłem drzwiowym licującym się ze ścianą, natomiast sama ościeżnica zabudowana jest w środku otworu, przez co staje...

Zobacz więcej
Bramy Segmentowe

Bramy Segmentowe

Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu oszczędzamy ilość wolnego miejsca zarówno w garażu, jak i na zewnątrz budynku.

Zobacz więcej
Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet stalowy wykonany jest z blachy stalowej najwyższego gatunku o grubości 0,75 mm.

Zobacz więcej
Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Jednym z pierwszych systemów osłon okiennych były żaluzje aluminiowe. O ich popularności świadczy ciągłe wykorzystanie w nowoczesnych aranżacjach wnęt...

Zobacz więcej
Moskitiery drzwiowe zawiasowe

Moskitiery drzwiowe zawiasowe

Jest to najpopularniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie przeciwko owadom i zanieczyszczeniom do montażu w drzwiach.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą