Ładowanie...

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to nie tylko osłony okienne, ale również element wystroju, która nada Twoim wnętrzom unikalnego charakteru.

Żaluzje drewniane to niezwykle eleganckie, nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie przestrzeni we wnętrzach, w których dominują elementy naturalne takie jak szkło, metal, beton czy drewno. Ten rodzaj osłon okiennych dedykowany jest dla osób lubiących naturalne piękno. 

Żaluzje drewniane składają się z kasety górnej, w której umieszczony jest cały mechanizm oraz pojedynczych lameli odpowiedniej długości. To dzięki takiej budowie mamy możliwość sterowania lamelami i ustawienia dowolnego kąta dla wpadania promieni słonecznych. Lamele w żaluzjach drewnianych są grubsze, niż w tradycyjnych aluminiowych, dzięki czemu stanowią też barierę dla światła słonecznego. Jest to ważne szczególnie przy montażu na dużych przeszkleniach, gdzie oprócz estetycznego wykończenia okna, zyskujemy również ochronę od ciepła pochodzącą z promieni słonecznych.

Żaluzje drewniane występuję w różnych szerokościach lameli - 25mm i 50mm. Mniejsze lamele montujemy na skrzydle okiennym, aby nie za bardzo ograniczały możliwość otwierania okna, natomiast szerokie lamele 50mm świetnie sprawdzą się zamontowane nad wnęką okienną dużych przeszkleń typu HST, PSK czy FIX. 

Niepowtarzalny wygląd i walory estetyczne, a przy tym bogata gama kolorystyczna żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz różnych elementów wystroju wnętrza.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz dokonamy wyceny.

W Lubartowie i okolicach oferujemy możliwość pomiaru i montażu żaluzji drewnianych. 

Mechanizmy montażu

  • inwazyjny -  lamele 25mm -  przykręcana do listwy przyszybowej 
  • bezinwazyjny - lamele 25mm - zakładana na haczyki na ramę okna 
  • montaż w świetle glifu - lamele 25 i 50mm - przykręcane do glifu
  • montaż nad wnęką okienną - lamele 25 i 50mm -  przykręcane do ściany, bądź sufitu 

Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

Okna PCV Salamander nowoczesny profil Logic 82 MD

Okna PCV Salamander nowoczesny profil Logic 82 MD

Okna PCV to gwarancja trwałości, energooszczędności i nowoczesnego designu. Dzięki prostym kształtom i wysokiej estetyce wykończenia dopełniają wystró...

Zobacz więcej
Drzwi Wewnętrzne Centurion

Drzwi Wewnętrzne Centurion

Unikalne wzory i kolory drzwi podkreślą Twoje wnętrza.

Zobacz więcej
Drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd

Drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd

Zastosowanie stalowych drzwi zewnętrznych z odpowiednim wyposażeniem to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa przy zachowaniu doskonałej izolacyjności ...

Zobacz więcej
Brama Segmentowa STANDARD 40mm

Brama Segmentowa STANDARD 40mm

Płaszcz bramy zbudowany z paneli segmentowych o grubości 40 mm złożonych z blach stalowych cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych lub powleka...

Zobacz więcej
Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet zewnętrzny stalowy

Parapet stalowy wykonany jest z blachy stalowej najwyższego gatunku o grubości 0,75 mm.

Zobacz więcej
Plisy okienne

Plisy okienne

Plisy to nowoczesne osłony okienne, które dzięki swojej podwójnej funkcjonalności zarówno ochronią Twoją prywatność, jak i dostarczą światła dziennego...

Zobacz więcej
Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana

Siatka moskitier zwijana jest za pomocą mechanizmu sprężynowego i uchwytu zamontowanego na listwie w dolnej części siatki.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą