Ładowanie...

Oferta

Strona główna / Oferta - drzwi zewnętrzne / Drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd

Drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd

Drzwi zewnętrzne stalowe to doskonały wybór jeśli poszukujesz trwałych i ekonomicznych rozwiązań.

Drzwi zewnętrzne mogą być wykonane z różnych materiałów takich jak stal, drewno czy aluminium. Każdy z tych materiałów posiada indywidualne cechy, na podstawie których powinniśmy podjąć decyzję jakie drzwi zewnętrzne wybrać.  

Stalowe drzwi zewnętrzne to przede wszystkim gwarancja trwałości i bezpieczeństwa przez długie lata użytkowania. 

Drzwi stalowe posiadają płaszcz skrzydła wykonany ze stali, bądź aluminium, który w środku stabilizuje ramiak drewniany, a całość uzupełniana jest pianą poliuretanową, która odpowiada za właściwości izolacyjne drzwi. Płaszcz skrzydła może mieć różne grubości w zależności od wybranej linii drzwi: 

  • Premium - grubość skrzydła 54mm 
  • Optimum - grubość skrzydła 76mm 
  • Termo Prestige Lux - grubość skrzydła 86mm 

Standardową ościeżnicą dla drzwi metalowych jest ościeżnica stalowa, natomiast, aby zwiększyć odporność na zmienne warunki atmosferyczne można wybrać ościeżnicę aluminiową Termo z przekładką termiczną, która zdecydowanie poprawi statykę całej konstrukcji oraz jeszcze bardziej zwiększy poziom izolacyjności. 

Drzwi stalowe zewnętrzne możemy zamontować przed zakończeniem prac mokrych na budowie, czyli możemy zamknąć budowę przed nieproszonymi gośćmi, ale trzeba uważać na uszkodzenia mechaniczne, gdyż płaszcza drzwi stalowych nie da się oddać do renowacji. Drzwi zewnętrzne stalowe zwykle nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Nad każdymi drzwiami zewnętrznymi wymagane jest zadaszenie, które ochroni górną przylgę przed wodą opadową. 

Metalowe drzwi zewnętrzne zapewnią nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu bolcy antywyważeniowych, ryglowania górnego i dolnego oraz zamków i klamek klasy C. 

Standardowo drzwi otwierają się za pomocą klamki, natomiast inną opcją jest wybranie antaby, czyli inaczej pochwytu. 

Drzwi mogą występować jako pojedyncze skrzydło, drzwi z dostawką, drzwi z naświetlem (bocznym, górnym), drzwi dwuskrzydłowe. 

Do wyboru mamy wiele aranżacji kolorystycznych zarówno w gładkich kolorach RAL, jak również okleiny drewnopodobne, które dopełnią każdy wystrój wnętrz.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz dokonamy wyceny.

W Lubartowie i okolicach oferujemy możliwość pomiaru i montażu drzwi zewnętrznych. 

Aktualny katalog

Katalog Wikęd


Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

OKNA Z PCV RENOMOWANY PROFIL VEKA

OKNA Z PCV RENOMOWANY PROFIL VEKA

Okna z pcv na profilu Veka zapewniają optymalną ochronę przed utratą ciepła i hałasem. Wpływa na to wielokomorowa konstrukcja, głębokość skrzydła oraz...

Zobacz więcej
Drzwi Wewnętrzne DRE

Drzwi Wewnętrzne DRE

Drzwi wewnętrzne przede wszystkim mają nam zapewnić poczucie prywatności, ale również są nieodłącznym elementem wystroju, który dopełnia aranżację wnę...

Zobacz więcej
Drzwi zewnętrzne Porta Thermo

Drzwi zewnętrzne Porta Thermo

Drzwi zewnętrzne oprócz doskonałych walorów estetycznych, przede wszystkim powinny być niezawodne, zapewniać komfort cieplny i poczucie bezpieczeństwa...

Zobacz więcej
Bramy rolowane

Bramy rolowane

Brama garażowa rolowana sprawdzi się w obiektach o utrudnionych warunkach zabudowy czy też miejscach gdzie szczególnie zależy nam na oszczędności prze...

Zobacz więcej
Parapety wewnętrzne PCV

Parapety wewnętrzne PCV

PVC od wielu lat jest wykorzystywany do produkcji parapetów. Jest to materiał odporny na wilgoć i temperaturę.

Zobacz więcej
Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe możemy zamontować na każdy rodzaj okna. Ich główną zaletą jest doskonałe krycie, dzięki zastosowaniu materiałów odpowiedniej gęstoś...

Zobacz więcej
Moskitiery drzwiowe zawiasowe

Moskitiery drzwiowe zawiasowe

Jest to najpopularniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie przeciwko owadom i zanieczyszczeniom do montażu w drzwiach.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą