Ładowanie...

Oferta

Strona główna / Oferta - drzwi zewnętrzne / Drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd

Drzwi zewnętrzne stalowe Wikęd

Drzwi zewnętrzne stalowe to doskonały wybór jeśli poszukujesz trwałych i ekonomicznych rozwiązań.

Drzwi zewnętrzne mogą być wykonane z różnych materiałów takich jak stal, drewno czy aluminium. Każdy z tych materiałów posiada indywidualne cechy, na podstawie których powinniśmy podjąć decyzję jakie drzwi zewnętrzne wybrać.  

Stalowe drzwi zewnętrzne to przede wszystkim gwarancja trwałości i bezpieczeństwa przez długie lata użytkowania. 

Drzwi stalowe posiadają płaszcz skrzydła wykonany ze stali, bądź aluminium, który w środku stabilizuje ramiak drewniany, a całość uzupełniana jest pianą poliuretanową, która odpowiada za właściwości izolacyjne drzwi. Płaszcz skrzydła może mieć różne grubości w zależności od wybranej linii drzwi: 

  • Premium - grubość skrzydła 54mm 
  • Optimum - grubość skrzydła 76mm 
  • Termo Prestige Lux - grubość skrzydła 86mm 

Standardową ościeżnicą dla drzwi metalowych jest ościeżnica stalowa, natomiast, aby zwiększyć odporność na zmienne warunki atmosferyczne można wybrać ościeżnicę aluminiową Termo z przekładką termiczną, która zdecydowanie poprawi statykę całej konstrukcji oraz jeszcze bardziej zwiększy poziom izolacyjności. 

Drzwi stalowe zewnętrzne możemy zamontować przed zakończeniem prac mokrych na budowie, czyli możemy zamknąć budowę przed nieproszonymi gośćmi, ale trzeba uważać na uszkodzenia mechaniczne, gdyż płaszcza drzwi stalowych nie da się oddać do renowacji. Drzwi zewnętrzne stalowe zwykle nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Nad każdymi drzwiami zewnętrznymi wymagane jest zadaszenie, które ochroni górną przylgę przed wodą opadową. 

Metalowe drzwi zewnętrzne zapewnią nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu bolcy antywyważeniowych, ryglowania górnego i dolnego oraz zamków i klamek klasy C. 

Standardowo drzwi otwierają się za pomocą klamki, natomiast inną opcją jest wybranie antaby, czyli inaczej pochwytu. 

Drzwi mogą występować jako pojedyncze skrzydło, drzwi z dostawką, drzwi z naświetlem (bocznym, górnym), drzwi dwuskrzydłowe. 

Do wyboru mamy wiele aranżacji kolorystycznych zarówno w gładkich kolorach RAL, jak również okleiny drewnopodobne, które dopełnią każdy wystrój wnętrz.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz dokonamy wyceny.

W Lubartowie i okolicach oferujemy możliwość pomiaru i montażu drzwi zewnętrznych. 

Aktualny katalog

Katalog Wikęd


Zobacz pozostałe produkty w naszej ofercie

Serwis, naprawa i regulacja okien

Serwis, naprawa i regulacja okien

Zamontowana stolarka zewnętrzna nie działa tak jak powinna? Zadzwoń i umów się na serwis, naprawę lub regulacje okien i drzwi w Lubartowie i okolicach...

Zobacz więcej
Drzwi Loftowe

Drzwi Loftowe

Konstrukcja drzwi loftowych opiera się na metalowych kształtownikach i wypełnienia szkłem. Najczęściej wybierane są jako drzwi oddzielające wiatrołap ...

Zobacz więcej
Bramy Garażowe Uchylne

Bramy Garażowe Uchylne

Bramy garażowe uchylne, dzięki prostej budowie są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem drzwi wjazdowych do garażu. Sprawdzone mechanizmy zapewniają k...

Zobacz więcej
Nakładka renowacyjna

Nakładka renowacyjna

Nakładka renowacyjna PVC to produkt przeznaczony do renowacji starych parapetów, najczęściej lastrykowych.

Zobacz więcej
Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie to niezwykle eleganckie dekoracje okienne, które ocieplą wystrój okna. Żaluzje rzymskie łączą w sobie funkcjonalność rolet oraz estety...

Zobacz więcej
Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna

Zabezpieczenie przeciw insektom oraz zanieczyszczeniom przeznaczone do przesłony dużych powierzchni.

Zobacz więcej
Zapoznaj się z pełną ofertą