Ładowanie...

Poradnik Inwestora

Strona główna / Poradnik Inwestora / Postaw na dobry montaż - zaufaj specjalistom!

Opublikowano 2024-05-25

Postaw na dobry montaż - zaufaj specjalistom!


Wybór drzwi wewnętrznych jest jednym z etapów w trakcie wykańczania wnętrz. Musimy stanąć przed wyborem interesującego koloru, oryginalnego designu czy ciekawych przeszkleń. Chociaż największą uwagę przykładamy do wyglądu drzwi, powinniśmy również pamiętać o poprawnym zamontowaniu. Aby drzwi służyły przez lata i funkcjonowały bez zarzutu, konieczy jest ich prawidłowy montaż.

Czy montaż zaczyna się dopiero w dniu, kiedy ekipa monterska fizycznie montuje drzwi? Otóż nie. Prawidłowy montaż zaczyna się w dniu pomiaru. Drzwi wewnętrzne montujemy na gotowej podłodze, co oznacza, że jest to praktycznie finalny etap wykończenia domu. Na pomiarze montażysta sprawdza poprawność otworów montażowych oraz ich szerokość i wysokość. Na tej podstawie dobiera rozmiar drzwi i ościeżnic.

Porta wie, jak ważne jest precyzyjne ustalenie wymiarów przed zamówieniem drzwi, a następnie profesjonalny montaż. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów rekomenduje korzystanie z usług fachowców z Autoryzowanych Grup Montażowych.

Dlaczego warto korzystać z usług fachowców?

Kupując drzwi w komplecie z usługą montażu finalnie obniżamy koszty inwestycji (stawka VAT 8%). Dodatkowo dzięki autoryzacji dostajemy dodatkowe 24 miesiące gwarancji, co finalnie daje nam aż 5 lat gwarancji! Nawet najlepszy produkt zamontowany nieprawidłowo nie będzie spełniał swoich funkcji. Korzystając z usług profesjonalistów mamy pewność, że drzwi są prawidłowo zamontowane.

Jako Autoryzowana Grupa Montażowa Porta oraz Monter rekomendowany przez portal dobrymontaz.com zapewniamy montaż zgodnie z wytycznymi Instytutu Techniki Budowlanej.